آفتابگیر خودرو

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

۲۰۱۷۰۹۰۲_۱۵۳۶۱۱_preview_rev_2

مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب+کارایی آفتابگیر شیشه عقب تبلیغاتی

استفاده از آفتابگیرها به یک ضرورت اساسی در فصول گرم سال تبدیل شده است. مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب آن‌قدر زیاد است که موجب می‌شود هر کاربری نیاز به خریداری این محصولات را به طور کامل حس کند. امروزه امکان خریداری این آفتابگیر تبلیغاتی برای هر نوع اتومبیل وجود دارد. آفتابگیرهای شیشه عقب تفاوت چندانی با سایر آفتابگیرهای موجود در بازار ندارند. مهم‌ترین نقطه تفاوت این محصولات با انواع آفتابگیرها را می‌توان ساختار کلی آن‌ها دانست.

آفتابگیرهای شیشه عقب به صورتی طراحی می‌شوند که از ورود کوچک‌ترین اشعه خورشید به درون خودروی شما جلوگیری کنند. خوشبختانه این محصولات از نظر قیمت نیز کاملاً مقرون‌به‌صرفه هستند و شما عزیزان می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف آن‌ها را خریداری کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه متن به مهم‌ترین مزایای مربوط به بهره‌گیری از آفتابگیرهای شیشه عقب خودرو اشاره کرده و شما عزیزان را به طور کامل با این محصولات آشنا کنیم.

 

کاهش میزان دمای درون خودرو

 

همان‌طور که می‌دانید، دمای بالا می‌‌تواند منجر به ایجاد گرمازدگی شود. این در حالی است که باتوجه‌به مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب و بهره‌گیری از این وسیله بسیار سبک و ارزان‌قیمت می‌توانید برای همیشه خیال خود را از بابت ایجاد یک دمای ایده‌آل در بخش درونی خودروتان راحت کنید. تنها کافی است در زمان پارک کردن خودرو خود این آفتابگیر ماشین را باز کنید و دیگر نگرانی خاصی از بابت افزایش دمای بخش درونی خودرو و تبدیل آن به محیطی با دمای جهنمی نداشته باشید.

آفتابگیر شیشه عقب تبلیغاتیکاهش فشار به کولر خودرو

 

وقتی صحبت از مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب می‌شود، باید به تأثیر این محصول در زمینه کاهش میزان فشار وارد شده به کولر خودرو نیز صحبت کنیم. همان‌طور که می‌دانید اگر میزان گرمای موجود در کابین خودروی شما بیش از حد بالا باشد، کولر باید به مدت طولانی‌تر و با فشار بیشتری کار کند تا بتواند این میزان دمای بالا را به‌سرعت کاهش دهد. طبیعتاً فشار آوردن به کولر خودرو به‌صورت مکرر موجب ایجاد استهلاک در قطعات مختلف آن می‌شود.

تنها چند بار تکرار این موضوع کافی است تا برای همیشه شاهد خراب شدن کولر اتومبیل خود باشید که تعمیر آن نیز هزینه‌های بسیار زیادی به دنبال خواهد داشت؛ این در حالی است که با خرید و نصب یک آفتابگیر خودرو می‌توانید از این امر جلوگیری کنید. آفتابگیرهای شیشه عقب مانع از ورود نور خورشید می‌شوند؛ به همین دلیل فضای درونی خودروی شما همواره یک دمای ثابت خواهد داشت؛ بنابراین حتی پس از روشن کردن خودرو به کولر فشار زیادی برای ایجاد هوای خنک وارد نمی‌شود و همین امر می‌تواند عمر مفید کولر اتومبیل شما را به میزان چشمگیری افزایش دهد.

مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب در هر شرایطی قابل‌مشاهده است. در واقع تفاوتی نمی‌کند که کولر خودروی شما چقدر قدرت دارد؛ زیرا درهرصورت بهره‌گیری از آفتابگیر به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از وارد شدن فشار بیش از حد به این بخش از خودرو جلوگیری کنید.

 

محافظت کردن از کلیه وسایل الکترونیکی درون خودرو

 

احتمالاً از این امر مطلع هستید که وسایل الکترونیکی درون خودروی شما تنها در یک دمای خاص قادر به فعالیت هستند. در واقع افزایش شدید دما می‌تواند بر عملکرد این محصولات به شکل چشمگیری اثر بگذارد. این تجهیزات بهترین عملکرد خود را در درجه حرارت 21 الی 26 درجه سانتی‌گراد نشان می‌دهند؛ به همین دلیل ضرورت دارد همواره درجه هوای درون خودرو به شکل ایده‌آلی کنترل شود. یکی از مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب حل این مشکل است.

تنها راه موجود به‌منظور جلوگیری از افزایش دمای بیش از حد، بهره‌گیری از آفتابگیرهای مختلف است. این آفتابگیر خودرو به نحوی از وارد شدن نور خورشید جلوگیری خواهند کرد تا به‌هیچ‌ وجه شاهد افزایش بیش از حد میزان دمای درون خودرو نباشید. توجه داشته باشید عدم بهره‌گیری از این وسیله می‌تواند موجب آسیب‌دیدن بخش‌های مختلفی از جمله اتاق درونی خودروی شما شود.

در موارد مختلف می‌توان مشاهده کرد که افزایش دما به قطعات مهمی همچون سیستم پخش خودرو نیز آسیب می‌زند؛ به همین دلیل ضروری است از یک آفتابگیر مناسب به‌منظور جلوگیری از این موضوع بهره ببرید؛ بنابراین اگر می‌خواهید از اجزای الکترونیکی درون خودروی خود به بهترین شکل ممکن محافظت کنید، باید باتوجه‌به مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب نسبت به استفاده از این محصول بپردازید. آفتابگیر شیشه عقب یک انتخاب عالی در این زمینه به شمار می‌آيد و به همین دلیل انتخاب اول بسیاری از کاربران است.

 

عدم ورود اشعه فرابنفش

 

اشعه فرابنفش یکی از خطرناک‌ترین اشعه‌هایی به شمار می‌آید که در نور خورشید می‌توان آن را یافت. این اشعه برای سلامتی شما بسیار خطرناک است و حتی می‌تواند منجر به ایجاد بیماری‌های خاصی همچون سرطان پوست شود؛ به همین دلیل باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید از پوستتان در مقابل این اشعه خطرناک مراقب کنید. همان‌طور که احتمالاً تا کنون حدس زده‌اید یکی از مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب، عدم ورود اشعه فرابنفش به محیط درونی خودرو است.

در کشورهایی که در کمربند خشک قرار گرفته‌اند، میزان تابش این اشعه بیش از سایر نقاط جهان است. کشور ما نیز دقیقاً در همین منطقه قرار دارد؛ به همین دلیل بهره‌گیری از وسایلی همچون آفتابگیرها بیش‌ازپیش اهمیت می‌یابد. با خریداری یک آفتابگیر شیشه عقب ساده نیز می‌توانید از بابت عدم ورود این اشعه به درون خودروی خود اطمینان خاطر کاملی داشته باشید.

شایان‌ذکر است استفاده از مواردی همچون دودی کردن شیشه‌ خودرو هیچ تأثیری روی میزان ورود اشعه فرابنفش ندارد. در واقع این موارد تنها از نظر زیباسازی محیط درونی اتومبیل کارایی دارند و نمی‌توان از آن‌ها به‌عنوان یک راهکار مناسب در این زمینه یاد کرد؛ بنابراین باتوجه‌به مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب در این زمینه، باید حتماً نسبت به خریداری چنین محصولاتی اقدام کنید.

 

قیمت مناسب

از مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب باید به قیمت مناسب این محصول نیز اشاره کنیم. برخلاف تصور بسیاری از کاربران، قیمت این محصولات به‌هیچ‌وجه زیاد نیست. در گذشته به دلیل نبودن مواد اولیه موردنیاز این محصولات از خارج کشور وارد می‌شدند و به همین دلیل هزینه خریداری آن‌ها کمی بالا بود. امروزه این مشکل به طور کامل برطرف شده است و کاربران عزیز می‌توانند نسبت به خریداری این محصولات اقدام کنند

خریداری اینترنتی این آفتابگیرها

اکنون که با مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب آشنا شده‌اید، احتمالاً برایتان پرسش‌های مختلفی در زمینه خریداری این محصولات به وجود آمده است. وب‌سایت ما این فرصت را در اختیار کاربران عزیز خود قرار می‌دهد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به خریداری آفتابگیرهای مدنظر خود اقدام کنند.

تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا آفتابگیرهای مختلف را با بهترین کیفیت ممکن تولید و به کاربران عزیز خود ارائه کنیم؛ بنابراین اگر از جمله افرادی محسوب می‌شوید که تنها به دنبال بهترین‌ گزینه‌ها هستید و قصد دارید با صرف هزینه مناسبی برترین آفتابگیرهای موجود در بازار را به دست بیاورید، ما در کنار شما خواهیم بود. شایان‌ذکر است امکان انجام تبلیغات گوناگون نیز روی این محصولات وجود دارد و می‌توانید تبلیغ مدنظر خود را نیز سفارش دهید.

سخن پایانی

آفتاب‌گیر یکی از مهم‌ترین وسایلی به شمار می‌آيد که می‌توان با کمک آن از گرم شدن بیش از حد محیط درونی خودرو جلوگیری کرد. این وسیله در کلیه روزهای گرم سال یک قطعه ضروری محسوب می‌شود که باید در هر نوع خودرویی نصب شود. مزایا نصب آفتابگیر شیشه عقب بسیار زیاد هستند؛ اما در بین آن‌ها می‌توان به مواردی همچون کاهش دمای درون خودرو، عدم فشار به سیستم تهویه خودرو و همچنین جلوگیری از خراب شدن وسایل الکترونیکی درون خودرو اشاره کنیم. درصورتی‌که قصد دارید یک آفتابگیر شیشه عقب بسیار باکیفیت را تهیه کنید که به کلیه نیازهای شما پاسخ دهد، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را یاری کنند.

آفتابگیر رولی شیشه جلو

آفتابگیر رولی شیشه جلو

همه ما با اهمیت جلوگیری از گرم شدن فضای داخلی خودرو کاملاً آگاه هستیم. امروزه با کمک آفتابگیر رولی شیشه جلو می‌توان به طور کامل از گرم شدن این فضا به راحت‌ترین شکل ممکن جلوگیری کرد. در واقع باید گفت از بین انواع مختلف آفتابگیرهای موجود در بازار، این نوع آفتابگیر ماشین بیشترین میزان کاربرد را دارد. همین امر موجب شده است تا شاهد افزایش چشمگیری بهره‌گیری از آفتابگیرهای رولی باشیم.

همان‌طور که احتمالاً حدس زده‌‌اید، نام این آفتابگیرها به دلیل طراحی خاص آن‌ها تعیین شده است. رولی بودن این محصولات به شما کمک می‌کند تا خیلی راحت آن‌ها را باز و بسته کنید. شما می‌توانید آفتابگیر رولی مدنظر خود را به‌راحتی و با سرعت بسیار بالایی از ما خریداری کنید. در ادامه متن با ما همراه باشید تا شما کاربران گرامی را به طور کامل با این نوع آفتابگیر بسیار جذاب آشنا کنیم و درباره مزایای بهره‌گیری از آفتابگیرهای رولی با شما سخن بگوییم.

طراحی بسیار ساده، اما کاملاً کاربردی

یکی از مهم‌ترین مزایای مربوط به آفتابگیر رولی شیشه جلو که باید حتماً در مورد آن بحث کنیم، طراحی بسیار ساده این محصولات در مقابل سایر مدل‌های آفتاب‌گیر است. یک مشکل اساسی برای اکثر کاربران همواره این موضوع بوده است که نمی‌توانند به‌راحتی آفتابگیر خریداری شده خود را از کیسه مربوط به آن خارج کرده و در محل مناسب قرار بدهند تا از ورود آفتاب به درون خودرو جلوگیری شود. آفتابگیرهای رولی به‌منظور حل همین مشکل طراحی شده‌اند.

این آفتابگیرها دارای یک بازو هستند که به شیشه جلویی خودرو شما می‌چسبد. این کار با کمک یک سری قطعات پلاستیکی کوچک انجام می‌گیرد و از خلأ هوا استفاده می‌کنند؛ به همین دلیل حتی نیاز به استفاده از موادی همچون چسب وجود ندارد. تنها کافی است بازوی آفتابگیر را در محل مربوطه قرار دهید تا بتوانید به‌راحتی از آن استفاده کنید.

این بازو به نحوی طراحی شده است که کل ساختار آفتابگیر رولی شیشه جلو را در خود جمع کند. رولی بودن این محصول موجب می شود که بتوانید در زمان دلخواه آن را باز کنید و یا به طور کامل ببندید. این ویژگی عالی در حالی انجام می‌گیرد که به طور کامل از خودروی شما در برابر نور شدید آفتاب محافظت می‌شود.

خریداری آفتابگیر از هر نوعی و به هر شکلی یک نوع لازمه اساسی برای هر یک از صاحبان خودرو محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید از اجزای درونی اتاق خودروی خود در برابر افزایش میزان حرارت محافظت کنید، باید به سراغ آفتابگیرهایی همچون آفتابگیر رولی شیشه جلو بروید. در موارد مختلفی مشاهده شده است که عدم بهره‌گیری از این آفتابگیرها می‌تواند منجر به آسیب دیدن قطعات پلاستیکی موجود در اتاقک خودرو شود. باید به این نکته توجه داشته باشید که نور آفتاب در محیط‌های بسته تأثیر بسیار بدی روی مواد مختلف از جمله پلاستیک می‌گذارد.

بخش عظیمی از قطعات درون خودرو شما نیز از همین ماده ساخته شده‌اند؛ بنابراین جهت حفظ چنین ساختارهایی باید حتماً از آفتابگیرهای رولی بهره ببرید. با خریداری یک آفتابگیر رولی برای همیشه خیال خود را از این بابت راحت کنید و از شر چنین مشکلات نامناسبی راحت شوید. یک آفتابگیر رولی باکیفیت مناسب به شما کمک می‌کند در هر شرایطی و هر فصلی از وقوع این آسیب‌ها جلوگیری کنید و حتی با پارک کردن خودرو زیر نور مستقیم آفتاب نیز مشکلی برای شما عزیزان به وجود نیاید.

امروزه حتی کاربران خارجی نیز به سراغ بهره‌برداری از آفتابگیر رولی شیشه جلو رفته‌اند. دلیل این امر را می‌توان مزیت بسیار مناسب آن‌ها در برابر سایر‌ آفتابگیر خودرو موجود در بازار دانست. شما نیز می‌توانید با خریداری این محصولات بی‌نظیر از کیفیت بی‌نهایت عالی آن‌ها نهایت استفاده را ببرید.

 • هزینه بسیار مناسب

وقتی صحبت از آفتابگیر رولی شیشه جلو می‌شود برخی از کاربران تصور می‌کنند که خریداری این محصولات مستلزم پرداخت هزینه‌های گزاف است. باید بگوییم که این تصور کاملاً نادرست به شمار می‌آيد. امروزه این آفتابگیرهای فوق‌العاده با قیمت بسیار مناسبی در اختیار کاربران عزیز قرار می‌گیرند تا هر کاربری بتواند بر اساس نیاز و سلیقه خود نسبت به بهره‌برداری از این محصولات اقدام کند.برای آشنایی بیشتر از این محصول به قسمت های اصلی آفتابگیر ماشین مراجعه کنید.

در گذشته این نوع آفتابگیرهای خاص در کشورمان به تولید نمی‌رسیدند و به همین دلیل قیمت کلی آن‌ها کمی بیشتر از حالت عادی بود. خوشبختانه امروزه کلیه آفتابگیرهای باکیفیت موجود در بازار تولید داخل هستند و به همین علت همه کاربران می‌توانند با صرف هزینه بسیار کمی آفتابگیر رولی مخصوص خودروی خود را خریداری کنند.

خریداری این نوع آفتابگیر را باید یک نوع سرمایه‌گذاری دانست؛ زیرا عمر مفید بسیار بالایی دارند. در واقع تنها کافی است یکبار برای خرید این محصولات هزینه کنید تا بتوانید برای سال‌های سال از آن‌ها به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.

این در حالی است که عدم خریداری آفتابگیر رولی شیشه جلو نتیجه‌ای جز افزایش دمای محیط درونی خودروی شما و آسیب دیدن آن نخواهد داشت. باتوجه‌به این موارد باید بیان کرد خریداری یک آفتابگیر رولی نیازی به پرداخت هزینه بالا ندارد و حتی کاربرانی که بودجه بسیار کمی دارند نیز می‌توانند از کلیه مزایای مربوط به این آفتابگیرهای بی‌نظیر نهایت بهره را ببرند.

توجه به اندازه

اگرچه خرید آفتابگیر رولی شیشه جلو برای کلیه کاربران یک ضرورت به شمار می‌آيد، اما این امر باید با دقت صورت بگیرد تا مشکلی پس از خریداری این محصولات وجود نداشته باشد. همان‌طور که می‌دانید شیشه جلوی هر خودرویی با خودروی دیگر کاملاً متفاوت است؛ به همین جهت نمی‌توان از یک آفتابگیر عادی برای کلیه اتومبیل‌های موجود در بازار استفاده کرد.

به‌منظور حل این مشکل، کلیه شرکت‌های تولیدکننده انواع آفتابگیر رولی اقدام به تولید این محصولات در اندازه‌ای مختلفی کرده‌اند. امروزه شما عزیزان می‌توانید آفتابگیر رولی مخصوص خودروی خود را باتوجه‌به اندازه شیشه جلوی آن خریداری کرده و به‌راحتی آن را در محل مربوطه قرار دهید؛ بنابراین پیش از خریداری هر نوع آفتاب‌گیری از جمله آفتابگیرهای رولی باید حتماً نسبت به انتخاب محصولی اقدام کنید که از لحاظ اندازه و ابعاد به طور کامل با شیشه جلوی ماشین شما همخوانی داشته باشد.

متأسفانه در بعضی از موارد شاهد این هستیم که کاربران عزیز به این امر دقت نمی‌کنند و طبیعتاً پس از خریداری این محصولات نمی‌توانند به شکل مناسبی از آن‌ها بهره‌مند شوند. در واقع اگر یک آفتابگیر رولی با اندازه نامناسب خریداری کنید، اصلاً امکان قرار دهی بازوی آفتابگیر در بخش جلویی شیشه اتومبیل شما وجود نخواهد داشت؛ چه برسد به اینکه بتوانید آن را باز یا بسته کنید. تنها راه‌حل این موضوع خریداری یک آفتابگیر رولی شیشه جلو باتوجه‌به مدل ماشین شما است.

 • مقاومت بسیار مناسب محصولات ما

یکی از مواردی که موجب شده است انواع آفتابگیر رولی شیشه جلو تولید شده توسط شرکت ما به محبوبیت بالایی در بین کاربران گرامی برسد، بهره‌گیری از بهترین مواد اولیه جهت تولید این محصولات محسوب می‌شود. همانند هر محصول دیگری، میزان مقاومت کلی و همچنین عمر مفید این محصولات رابطه مستقیمی با متریال‌های به‌کاررفته جهت ساخت آن‌ها دارد. اگرچه امکان خریداری آفتابگیرهای بی‌کیفیت با قیمت کمتر نیز وجود خواهد داشت؛ اما کاربران ما همیشه به دنبال بهترین گزینه‌ها هستند.

شما می‌توانید از بابت کیفیت کلی و همچنین مقاومت انواع آفتابگیرهای رولی تولید شده توسط شرکت ما اطمینان خاطر کاملی داشته باشید. سال‌ها تجربه در زمینه تولید و ساخت انواع آفتابگیر خودرو از جمله آفتابگیرهای رولی موجب شده است تا ما به‌عنوان برترین تولیدکننده این محصولات در بین کاربران شناخته شویم.

با تهیه آفتابگیرهای رولی می‌توانید برای سال‌های متمادی به‌صورت کاملاً‌ مناسبی از ورود نور خورشید به درون خودروی خود جلوگیری کنید. محصولات ما با طراحی خاص و جذاب خود این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می‌دهند که به‌هیچ‌وجه هیچ‌گونه نور مزاحمی وارد خودروی شما نشود.

 • امکان تبلیغ بر روی این محصولات

همانند سایر مدل‌های آفتابگیرهای خودرو، صاحبان شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف می‌توانند آرم و لوگوی سازمان و شرکت مدنظر خود را بر روی آفتابگیر رولی شیشه جلو چاپ کنند. این یک گزینه عالی برای کسانی است که قصد دارند با صرف هزینه بسیار کم نسبت به تبلیغ محصولات مدنظر خود بپردازند.

امروزه بسیاری از افراد به سمت بهره‌گیری از آفتابگیرهای مختلف رفته‌اند؛ به همین دلیل می‌توانید با بهره‌گیری از این تکنیک، به‌راحتی کاربران بیشتری را به خود جلب کنید. بهره‌گیری از این روش تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا بتوانید محصول یا خدمت مدنظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اطلاع طیف عظیمی از کاربران برسانید.

سخن پایانی

از بین انواع آفتابگیرهای موجود در بازار، آفتابگیرهای رولی توانسته‌اند نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کنند. دلیل این امر را می‌توان سادگی استفاده از این محصولات بی‌نظیر دانست؛ محصولاتی که خیلی راحت باز و بسته می‌شوند. با خریداری یک آفتابگیر رولی شیشه جلو می‌توانید برای همیشه خیال خود را از بابت عدم گرم شدن فضای داخلی خودروی مدنظرتان راحت کنید. این محصول یک انتخاب عالی برای کلیه کاربران محسوب می‌شود و به‌نوعی می‌توان خریداری آن را یک ضرورت اساسی دانست. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا شما عزیزان را در این زمینه به طور کامل یاری کنیم.

قسمت‌ های اصلی آفتابگیر ماشین

آفتابگیر خودرو جزء ساده و در عین حال ضروری هر وسیله نقلیه‌ است که اغلب از نظر اهمیت نادیده گرفته می‌شود. این وسیله عملکرد حیاتی محافظت از راننده، سرنشینان و خودرو را در برابر تابش خیره کننده، گرما و اشعه‌های مضر UV آفتاب در هنگام رانندگی برعهده دارد. در ادامه قسمت‌ های اصلی آفتابگیر ماشین را به شما معرفی خواهیم کرد.

این قسمت‌ها برای مسدود کردن نور خورشید به طور هماهنگ در کنار یکدیگر کار می‌کنند. بهتر است بدانید که این جزئیات به ظاهر کوچک می‌تواند تفاوت قابل توجهی در تجربه رانندگی ایمن و راحت ایجاد کرده و آفتابگیر خودرو را به بخشی حیاتی از هر وسیله نقلیه تبدیل کند.

نکات طلایی خرید آفتابگیر ماشین

برخی از آفتابگیرها به صورت ثابت طراحی شده‌اند و برخی دیگر قابلیت باز و بسته شدن دارند. اکثر آفتاب‌گیرهای خودرو دارای قابلیت چرخش به پایین هستند که به آنها اجازه می‌دهد برای جلوگیری از ورود اشعه‌های خورشید به سمت پایین حرکت کنند.

آفتابگیرهای چرخشی به ویژه هنگام رانندگی در هنگام طلوع یا غروب خورشید بسیار مفید هستند، زمانی که خورشید در افق پایین بوده و تابشی خیره کننده دارد. قسمت‌ های اصلی آفتابگیر ماشین علاوه بر محافظت در برابر تابش خیره کننده آفتاب به خنک نگه داشتن فضای داخلی خودرو نیز کمک می‌کنند. با مسدود کردن ورود اشعه‌های خورشید، آنها از تجمع گرما در داخل ماشین شما که می‌تواند رانندگی را دشوار کند، جلوگیری می‌کنند.

مرکز فروش آفتابگیر ماشین،کیفیت یک آفتابگیر خوب
کیفیت یک آفتابگیر خوب،خرید آفتابگیر ماشین

معرفی قسمت‌­­های اصلی آفتابگیر

آفتابگیر ماشین یکی از اجزای ضروری و کاربردی در خودروهای امروزی است که علاوه بر محافظت از سرنشینان و راننده، از آسیب رسیدن به خودرو در برابر نور خورشید نیز محافظت می­کند. در ادامه مهم‌ترین قسمت‌ های اصلی آفتابگیر ماشین را با شما به اشتراک می­گذاریم.

پارچه

پارچه  به عنوان جزء اصلی آفتابگیر خودرو شناخته می‌شود. پارچه آفتابگیر خودرو از یک نوع ماده خاص است که به جلوگیری از ورود نور خورشید که می‌تواند از شیشه‌های ماشین شما نفوذ کرده، کمک می‌کند. این پارچه معمولاً از پلی اتیلن یا پلی استر ساخته می­شود که مواد بادوامی هستند و می‌توانند در برابر سایش و پارگی ناشی از استفاده منظم مقاومت کنند.

هنگام انتخاب آفتابگیر خودرو، انتخاب محصولی با پارچه با کیفیت که محافظت مؤثر در برابر آفتاب را ارائه ‌دهد، ضروری است. به دنبال پارچه‌هایی باشید که سبک وزن بوده و قابلیت تنفس داشته باشند. پارچه آفتابگیر باید بافتی محکم داشته باشد تا به طور مؤثری از ورود اشعه‌های خورشید جلوگیری کند. شما می‌توانید جهت خرید یک آفتابگیر با پارچه‌ای باکیفیت به فروشگاه معتبر تولید آفتابگیر مراجعه کنید.

قاب، یکی از قسمت‌ های اصلی آفتابگیر ماشین

قاب چیزی است که پارچه را در جای خود نگه می‌دارد و آن را محکم می­کند. قاب آفتابگیر معمولاً از یک ماده سبک وزن و انعطاف پذیر مانند آلومینیوم یا فایبرگلاس ساخته می‌شود که امکان مانور داشته باشد و حمل آسان آفتابگیر را فراهم کند. قاب­ها متناسب با مدل‌، اندازه و شکل خاص خودرو طراحی می­شوند و بسته به نوع آفتابگیر می‌تواند به صورت تاشو یا سفت باشد.

قاب‌های تاشو را می‌توان به راحتی جمع کرده و در مقیاسی کوچک ذخیره کرد که این امر برای افرادی که اغلب با اتومبیل خود سفر می‌کنند، ایده‌آل است. از سوی دیگر قاب‌های سفت و سخت، پایداری بیشتری دارند و برای استفاده طولانی مدت در فضای باز و در مناطق آفتابی مناسب‌تر هستند. همچنین آنها مقاومت بیشتری در برابر بادهای شدید و باران­های شدید از خود نشان می­دهند.

ساکشن کاپ

برای چسباندن آفتابگیر به شیشه جلو یا شیشه‌های کناری خودرو از مکنده استفاده می‌شود. آنها اغلب از لاستیک یا سیلیکون ساخته شده و یک مهر و موم قوی برای نگه داشتن آفتابگیر ایجاد می‌کنند. ساکشن کاپ‌ها به عنوان یکی از قسمت‌ های اصلی آفتابگیر ماشین به دلیل سهولت استفاده و تطبیق‌پذیری محبوبیت زیادی دارند.

آنها ارزان بوده و در صورت آسیب دیدگی یا گم شدن به راحتی قابل خریداری هستند. با این حال توجه به این نکته مهم است که مکنده‌ها ممکن بوده روی سطوح خاصی مانند سطوح ناصاف یا متخلخل به خوبی کار نکنند. علاوه بر این اگر کثیف یا فرسوده شوند، ممکن است به‌مرورزمان قدرت خود را از دست بدهند.

نوارهای الاستیک

از نوارهای الاستیک در آفتابگیر اتومبیل به منظور نگه داشتن آن روی شیشه جلو کمک گرفته می­شود. نوارهای الاستیک معمولاً در هر دو انتهای آفتابگیر متصل هستند و در عرض شیشه جلو کشیده می‌شوند. هنگامی که این نوارها در جای خود قرار می‌گیرند، کشش الاستیک نوارها به حفظ ایمن آفتابگیر کمک کرده و از سر خوردن یا افتادن آن جلوگیری می‌کند. نوارهای الاستیک که به عنوان یکی از قسمت‌ های اصلی آفتابگیر ماشین شناخته می‌شوند، معمولاً از یک ماده لاستیکی مصنوعی ساخته شده که می‌تواند کشیده شود و به شکل اولیه خود بازگردد.

کیسه ذخیره سازی

برخی از آفتابگیرهای خودرو دارای کیسه ذخیره‌سازی برای حمل و نقل و نگهداری آسان در زمان عدم استفاده هستند. لازم به ذکر بوده که این کیف از پارچه یا پلاستیک تولید شده و معمولاً متناسب با هر آفتابگیر خاص ساخته می‌شود. کیسه ذخیره سازی ممکن است دارای یک بند کشی یا یک زیپ برای نگهداری ایمن آفتابگیر در داخل آن باشد و معمولاً می‌توان آن را تا کرد تا حمل و نقل و نگهداری آن به صورت آسان در صندوق عقب خودرو انجام شود.

کیسه ذخیره‌سازی که یکی از قسمت‌ های اصلی آفتابگیر ماشین است، علاوه بر فراهم کردن مکانی برای نگهداری آفتابگیر، می‌تواند به محافظت از آفتابگیر در برابر آسیب‌های ناشی از قرار گرفتن در معرض خاک یا رطوبت و در محیط نامناسب نیز کمک کند. برخی از کیسه‌های ذخیره‌سازی ممکن است حتی دارای جیب یا محفظه‌های اضافی برای نگهداری سایر لوازم جانبی و اقلام مربوط به آفتابگیر، مانند ساکشن‌ کاپ‌ها باشد.

مزایای استفاده از آفتابگیر ماشین

کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب همگی موجب شده از آسیب رساندن اشعه‌های خورشید به داشبورد، صندلی‌ها و سایر اجزای داخلی خودرو جلوگیری شود. با گذشت زمان، قرار گرفتن در معرض نور خورشید می‌تواند باعث محو شدن، ترک خوردن و آسیب‌های دیگر به داخل خودرو شما شود.

با جلوگیری از تابش اشعه‌های خورشید، آفتابگیر خودرو به خنک‌تر نگه داشتن محیط داخل خودرو نیز کمک می‌کند. این امر می‌تواند به ویژه در ماه‌های گرم تابستان مفید باشد، زمانی که سوار شدن به یک ماشین پارک شده مانند پا گذاشتن در جهنم است!

بهتر است بدانید که وقتی ماشین خود را زیر نور مستقیم خورشید پارک می‌کنید، گرما می‌تواند باعث تبخیر سوخت شود. استفاده از آفتابگیر خودرو به کاهش این تبخیر کمک می­کند و در نهایت می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه بنزین شما شود. بسیاری از خودروهای مدرن مجهز به قطعات الکترونیکی هستند که ممکن بوده در معرض گرما و نور خورشید آسیب ببینند. آفتابگیر خودرو به محافظت از این اجزا و حفظ عملکرد صحیح آنها نیز کمک خواهد

 

نکات مهم هنگام استفاده از آفتابگیر خودرو

به یاد داشته باشید هر زمان که زیر نور مستقیم خورشید پارک کرده، مخصوصاً در هوای بسیار گرم، از آفتابگیر اتومبیل استفاده کنید. این کار به بهبود راحتی شما کمک می‌کند و در عین حال طول عمر خودروی شما را افزایش می‌دهد. پس از آشنایی با  قسمت‌ های اصلی آفتابگیر ماشین، برای اطمینان از حداکثر کارایی و ایمنی باید در هنگام استفاده چندین نکته مهم را در نظر بگیرید:

 • قرارگیری مناسب: آفتابگیر باید در قسمت داخلی شیشه جلو قرار گرفته تا جلوی تابش اشعه خورشید را بگیرد.
 • از اندازه مناسب استفاده کنید: اندازه صحیح آفتابگیر خودروی خود را متناسب با مدل خاص خودروی خود انتخاب کنید؛ زیرا این امر به پوشاندن کل شیشه جلو و هرگونه شکافی که نور خورشید به داخل آن نشت ‌کند، کمک خواهد کرد.
 • آفتابگیر را محکم کنید: مطمئن شوید که آفتابگیر را محکم در جای خود قرار داده‌اید. آفتابگیر اگر ایمن نباشد، ممکن است هنگام رانندگی روی داشبورد بیفتد و باعث مسدود شدن دید شما شود که در نهایت می‌تواند منجر به تصادفات رانندگی شود.
 • قبل از رانندگی آفتابگیر را خارج کنید: قبل از روشن کردن موتور، آفتابگیر را بردارید و آن را دور از دسترس قرار دهید. ترجیحاً آن را در صندلی عقب یا صندوق عقب قرار داده تا هنگام رانندگی باعث حواس پرتی نشود.

آفتابگیر را به طور منظم تمیز کنید: آفتابگیر به راحتی کثیف و آلوده شده و اگر به طور منظم تمیز نشود، می‌تواند به ایجاد و تجمع باکتری‌ها کمک کند. این موضوع در درازمدت ممکن است باعث ایجاد بوی نامطبوع نیز شود.

کلام پایانی                               

آفتابگیر خودرو جزء ضروری هر وسیله نقلیه‌ای است که به محافظت از راننده و سرنشینان در برابر تابش نور خورشید کمک می‌کند. در این مقاله به قسمت‌ های اصلی آفتابگیر ماشین مانند پارچه، قاب، ساکشن کاپ و… پرداختیم. شناخت قسمت‌های مختلف آفتابگیر و نحوه کار آنها برای اطمینان از عملکرد صحیح و ایجاد حداکثر محافظت بسیار مهم است. بهتر بوده بدانید که فروشگاه تولید آفتابگیر در زمینه فروش محصولاتی در این زمینه بهترین است. پس همین حالا به سایت ما سری بزنید.

کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب

کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب

آنچه که باید درباره کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب بدانیم

در دنیای پیشرفته و مدرن امروزی تبلیغات جایگاه ویژه‌ای داشته و افراد در تمامی کسب‌ و کارها و بیزینس‌های مختلف تمایل دارند که از روش‌های تبلیغاتی مؤثر و بازاریابی‌های نوین بهره گرفته و بیزینس خود را توسعه ببخشند. آفتابگیر تبلیغاتی ماشین نیز یکی از این موارد مهم بوده که با استقبال مواجه شده است. ما در این مقاله تصمیم گرفته‌ایم که اطلاعات مفیدی درباره کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب برایتان ارائه بدهیم.

اگر شما نیز در زمینه صنعت خودرو و اتومبیل فعالیت داشته و علاقه‌مند به تبلیغات اصولی و حرفه‌ای هستید، باید بگوییم که آفتابگیرهای تبلیغاتی گزینه بسیار مناسبی هستند. همراه ما باشید تا بهترین نوع آفتابگیرهای تبلیغاتی را برای کسب‌وکار خود آماده سازید.

آفتابگیر شیشه بغل یا آفتابگیر دودی چیست؟

این مدل آفتابگیر روی چهار قسمت شیشه های ماشین نصب میشود و کاملا ماشین را از ورود نور منع میکند آفتابگیر های قالبی 4 تیکه بسیار پر کاربرد میباشد و در همه فصل های سال قابل استفاده میباشد از ویژگی مهم پرده قالبی فری سایزی به طوری که روی تمام خودروها شما میتوانید استفاده نمایید این محصول هم مانند آفتابگیر های شیشه جلو باز و بسته میشود ودر داخل کاور مخصوص خودش قرار میگیرد.

آفتابگیر ماشین چیست و از آفتابگیرهای تبلیغاتی به چه منظور استفاده می‌کنند؟

آفتابگیر ماشین از جمله لوازم جانبی اتومبیل است که در فصل‌های تابستان با نصب آن‌ها بر روی خودرو از تابش مستقیم نور جلوگیری کرده و همچنین به سلامت و رفاه سرنشینان خودرو نیز کمک می‌کند. ازآنجایی‌که آفتابگیرها همواره در معرض دزدیده شدن هستند، گزینه مناسبی برای تبلیغات بوده و افراد در طول مسیر این قبیل از تبلیغات را مشاهده کرده و جذب آن‌ها می‌شوند.

از طرفی در بیشتر مواقع آفتابگیرهای تبلیغاتی به‌عنوان هدیه تبلیغاتی به افراد تقدیم می‌شوند. معمولاً نمایندگی‌های فروش خودرو و یا حتی تعمیرات اتومبیل و انواع گیربکس بهترین کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب را به مشتریان خود تقدیم می‌کنند.

چرا آفتابگیرهای تبلیغاتی مناسب‌ترین گزینه ممکن برای تبلیغات هستند؟

 

آفتابگیر تبلیغاتی و مزایای استفاده از آن اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که احساس می‌کنید با تبلیغات به روی سررسیدها، خودکار، لیوان و سایر موارد می‌توانید برند و نام تجاری خود را به مشتریان معرفی کنید، باید بگوییم که شما تنها موفق به پیمودن بخشی از مسیر تبلیغات شده‌اید. آفتابگیر تبلیغاتی باتوجه‌به ارزش مادی و به‌ویژه کارایی بسیار بالای آن برای مشتریان خوشایندتر از سایر تبلیغات بوده و در واقع شما انگشت نشانه خود را به روی نیاز ضروری مشتری گذاشته و با هدیه تبلیغاتی خود رضایت او را جلب می‌کنید.

آفتابگیرهای تبلیغاتی دوام و ماندگاری بالایی داشته و ازاین‌جهت لازم نیست که به‌صورت مجدد برای تبلیغات اقدام کنید. از طرفی این وسیله به‌شدت کاربردی است و برای طراحی آن از نظر رنگ و طرح و شکل با هیچ‌گونه محدودیتی مواجه نخواهید شد. در ادامه برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید آفتابگیرهای تبلیغاتی خواهیم گفت.

 • کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب
  کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب
 • مهم‌ترین ویژگی‌های یک آفتابگیر ماشین با کیفیت و درجه یک

کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب باتوجه‌ به ویژگی‌های آن تعیین می‌شود. موارد و گزینه‌های زیر از جمله عوامل تأثیرگذار مهم بر کیفیت بهترین آفتابگیرهای تبلیغاتی هستند. این موارد عبارت‌اند از:

 • آفتابگیرهای تبلیغاتی که دارای چاپ و آرم لوگوی برند هستند، یکی از مقرون‌ به‌ صرفه‌ترین و ارزشمندترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند که برای مشتریان به‌شدت کاربردی هستند.
 • جنس یک آفتابگیر باکیفیت معمولاً از پلاستیک و یا مواد شمعی است که در حالت استاندارد ضخامت آن‌ها باید به ۳ میلی‌متر برسد.
 • آفتابگیر علاوه بر مانع نور شدن برای سرنشینان خودرو از شیشه اتومبیل و اجسام درون اتومبیل نیز محافظت می‌کنند؛ بنابراین کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب حائز اهمیت بوده و باید این نکته را جدی شمرد.
 • آفتابگیرها در انواع مختلف موجود هستند و برای خودروهای کوچکی مثل پراید آفتابگیر دایره‌ای بهترین گزینه ممکن است.در انتخاب این وسیله کاربردی و ارزان باید به تمام موارد زیر پیروی کنید تا در انتخاب آفتابگیر شیشه جلو بیشترین دانش را داشته باشید.
 • رنگ آفتابگیرهای باکیفیت تبلیغاتی اتومبیل می‌تواند متنوع باشد.
 • چاپ آفتابگیر تبلیغاتی خودرو معمولاً به‌ وسیله چاپ سیلک اسکرین و به‌صورت دستی انجام می‌شود. این چاپ نباید به‌گونه‌ای باشد که به‌راحتی محو و یا پاک شود؛ زیرا در این صورت هزینه‌ای که بابت تبلیغ صرف کرده‌اید باطل می‌شود.
 • بهتر است که جهت تبلیغات و معرفی بهتر برند و نام تجاری شعار خود را نیز بر روی آفتابگیر تبلیغاتی ماشین درج کرده و اطلاعات تماس و یا آدرس وب‌سایت و صفحه رسمی اینستاگرام خود را نیز ثبت کنید.
 • آفتابگیرهای اتومبیل تنها برای قسمت جلوی اتومبیل نبوده و برای قسمت پشت و حتی پنجره‌ها نیز آفتابگیرهای باکیفیت تولید می‌شوند.
  مرکز فروش آفتابگیر ماشین،کیفیت یک آفتابگیر خوب
  کیفیت یک آفتابگیر خوب،خرید آفتابگیر ماشین
 •   راهکارهای مناسب جهت سفارش بهترین کیفیت آفتابگیر تبلیغاتی خوب

چنانچه تمایل به سفارش و یا خرید آفتابگیر تبلیغاتی ماشین برای کسب‌وکار خود را دارید، باید به کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب دقت داشته و توجه به فاکتورهای زیر را فراموش نکنید. این موارد مهم عبارت‌اند از:

ارائه دقیق مشخصات

به‌منظور سفارش آفتابگیر تبلیغاتی باید مشخصات مهمی از جمله ابعاد دقیق آفتابگیر و مدل آن را ارائه بدهید. به‌ عنوان‌ مثال باید درباره اینکه آفتابگیر شکل مربعی و یا دایره‌ای داشته باشد، برای قسمت جلویی خودرو، پشت و یا شیشه‌ های کناری باشد تصمیم مشخصی گرفته و مشخصات دقیق ارائه بدهید.

جنس آفتابگیر تبلیغاتی

هر چه کیفیت آفتابگیر تبلیغاتی مطلوب‌تر باشد مشتریان بیشتری نسبت به برند و نام تجاری شما علاقه نشان داده و جزء مشتریان ثابت شما خواهند بود. بهتر است که کیفیت را قربانی کمیت نکرده و از جنس مناسب استفاده کنید.

کیفیت چاپ

به‌جرئت می‌توانیم بگوییم که مهم‌ترین مسئله برای کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب مربوط به چاپ است. چاپ در واقع معرف نام تجاری و برند شما است؛ بنابراین لازم و ضروری است که مطلوب و ایده‌آل باشد و از طرفی نباید به‌ گونه‌ای باشد که در معرض نور خورشید، چاپ محو شود.

کیفیت فنرها

 

فنریت آفتابگیرهای تبلیغاتی نیز به‌ شدت مهم بوده و نباید به‌ گونه‌ای باشد که بر اثر دو یا سه بار باز و بسته‌ شدن دچار اشکال و خرابی شود؛ بنابراین بهتر است که متریال فنریت نیز اورجینال و درجه یک باشد.

جمع‌بندی و سخن پایانی

از توجه شما عزیزان و همراهی‌ تان خرسندیم. در این مقاله به شرح آفتابگیرهای تبلیغاتی اتومبیل‌ها پرداختیم و نکات مهمی را در این زمینه برایتان ارائه دادیم. امیدواریم مطلب امروز برایتان مفید بوده باشد و در کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب و باکیفیت نهایت دقت را داشته و متناسب‌ترین موارد را برای معرفی و تبلیغات خود آماده کرده و به‌عنوان هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود تقدیم کرده و شاهد تأثیرات معجزه‌ آسای تبلیغات باشید.

WhatsApp Image 2022-08-16 at 12.42.43 AM

تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو

تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو، موضوع جالب و جذاب این پست از سری پست های مربوط به آفتابگیر خودرو است. مطمئنا همه ما به دنبال این هستیم که با استفاده از راهکار های مختلف، وسیله نقلیه خود را در سلامت کامل نگه داریم. در این بین، نقش آفتابگیر خودرو، مثال زدنی است. آفتابگیر شیشه جلو یک وسیله جانبی راحتی است. هنگامی که در زیر نور آفتاب پارک می کنید، به خصوص در تابستان، از ایجاد گرما در داخل کابین جلوگیری می کند. بنابراین، صندلی ها و فرمان ماشین شما کمتر گرم می شود.

آفتابگیر خودرو چیست؟

آفتابگیر شیشه خودرو یک وسیله جانبی موقت است که می توان آن را نصب و جدا کرد. این ابزار فقط هنگام پارک استفاده می شود. در حقیقت، این می تواند مکمل استفاده از سایر آفتاب گیر ها باشد، به عنوان مثال آنهایی که می توانند روی شیشه های عقب ماشین شما نصب شوند. آفتابگیر شیشه خودرو، پرتو های UV خورشید را فیلتر می کند. به این ترتیب امکان محدود کردن افزایش دما در محفظه مسافر فراهم می شود. همچنین از تغییر رنگ داشبورد شما که ممکن است در برابر نور خورشید آسیب ببیند، جلوگیری می کند، به خصوص اگر پلاستیکی باشد.

آفتابگیران ; بزرگترین تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو

اگر به دنبال یک تولیدی آفتابگیر خودرو هستید که به شکل عمده ، محصولات خود را طراحی و تولید کند ، آفتابگیران بهترین گزینه است. این مجموعه تمامی سعی و تلاش خود را به کار می گیرد تا آفتابگیری با کیفیت به مشتری ارائه دهد. مسئله ای که آفتاگیران را نسبت به نمونه های مشابه متمایز می کند ، تولید عمده آفتابگیر خودرو با قیمت ارزان می باشد. شما جایی رو پیدا نمی کنید که روی تک تک محصولات خود ، تخفیف های ویژه لحاظ کند . همچنین برای تولید آفتابگیر تبلیغاتی ، به شما این امکان را می دهد تا لوگو یا برند خود را روی آفتابگیر چاپ کنید.

آفتابگیر شیشه جلو، خلاقیت جدید تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو

تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو علاوه بر طرح ها و نمونه های همیشگی، اقدام به طراحی آفتابگیر هایی نموده است که تنها برای شیشه جلو کاربرد دارند. در حقیقت این چسبی است که به بیرون شیشه جلو می چسبد و در برابر تغییرات آب و دما مقاوم است. برخلاف آفتاب گیر متحرک، لازم نیست هر بار که پارک می کنید، نوار آفتاب گیر را بپوشید و بردارید. با این حال، فقط بالای شیشه جلوی شما را می پوشاند. برای پوشاندن کل شیشه جلو، می توانید یک فیلم رنگی انتخاب کنید. این یک راه حل قطعی برای کاهش گرما در داخل ماشین است، اما همزمان توجه داشته باشید که نصب فیلم بر روی قطعات شیشه ای خودرو توسط قانون بزرگراه کنترل می شود. شما باید در واقع به نرخ شفافیت حداقل 70 درصدی احترام بگذارید.

چگونه یک آفتابگیر برای شیشه جلوی خود انتخاب کنیم؟

اگر چه آفتابگیر شیشه جلو ماشین یک وسیله جانبی بسیار کاربردی است اما انتخاب و خرید آن لزوما آسان نیست. در حالی که همه آفتاب‌ گیر ها عملکرد مشابهی دارند، اما همه آنها شرایط و ویژگی های یکسانی ندارند. تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو، انواع متعددی از آفتابگیر ها را تولید و روانه بازار می کند. شناخت ویژگی های هر کدام از آنها می تواند به خرید رضایت بخش تر منجر شود. تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو معمولا توضیحات جانبی درباره جنس و کیفیت آفتابگیر را ارائه می دهند.

چرا تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو، اقدام به تولید آفتابگیر می کند؟

یک راه حل خوب و بسیار کاربردی برای محافظت از فضای داخلی خودرو شما در برابر اشعه ماوراء بنفش، نصب یک نوار آفتابگیر بر روی شیشه جلو و عقب ماشین است. از این رو  تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو به منظور کمک به کاهش آسیب های احتمالی ماشین در اثر قرار گیری در معرض نور مستقیم، اقدام به تولید و عرضه آفتابگیر با طراحی مختلف می نمایند.

معیار های خرید آفتابگیر سفارش از تولیدی عمده آفتابگیر خودرو

در اینجا معیارهایی درباره آفتاب گیر سفارشی، شخصی سازی شده و رنگی …  وجود دارد که هنگام انتخاب آفتابگیر شیشه جلوی خود باید رعایت کنید:

اندازه:

از آنجایی که تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو، اقدام به تولید آفتاب گیر هایی با اندازه های متفاوت می کند، شما باید محصولی را خریداری کنید که با شیشه جلوی شما مطابقت داشته باشد و به طور کامل آن را بپوشاند. برخی از مدل‌ ها جلو پنجره‌ ها را نیز می ‌پوشانند و کاربرد آفتاب ‌گیر را افزایش می ‌دهند.

جنس:

تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو در راستای ساخت این محصولات، از مواد اولیه مختلفی بهره می برند. اما نکته قابل توجه این است که مواد آفتابگیر باید عایق باشد تا انتقال گرما را محدود کند. همچنین باید اشعه ماوراء بنفش را نیز به خوبی فیلتر نماید. مواد آن باید بازتابنده باشد تا اشعه های خورشید را منعکس کند.

تعمیر:

آفتاب گیر های شیشه جلو معمولاً قابلیت تا شدن دارند. می توان آنها را با استفاده از نوار های لاستیکی، مکنده یا به لطف آفتاب گیر های ادغام شده در سقف ماشین ثابت کرد. هنگام انتخاب آفتاب گیر از تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو، سهولت استفاده و نصب را در مرکز توجه قرار دهید.

ظاهر:

آفتاب گیر در همه رنگ ها وجود دارد. بنابراین اگر دوست دارید یک آفتاب ‌گیر اصلی انتخاب کنید، همیشه به یاد داشته باشید که آفتابگیر خودرو متناسب با شیشه ماشین شما باشد و عملکرد بازتابی خود را به خوبی انجام دهد.

قیمت:

در حالی که آفتابگیر شیشه خودرو  از لوازم جانبی چندان گران قیمت به شمار نمی آید، اما شاید ارزش آن را داشته باشد که کمی بیشتر برای اطمینان از کیفیت آن هزینه کنید. در ضمن به خاطر داشته باشید که خرید مستقیم و بی واسطه آفتابگیر از تولیدی عمده آفتابگیر خودرو می تواند بر قیمت نهایی تاثیر گذار باشد. به این ترتیب هزینه های خرید به طور چشمگیری کاهش می یابد.

تولید کننده آفتابگیر خودرو

قیمت آفتابگیر شیشه جلو به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که کمی پیش گفتیم، آفتابگیر شیشه جلو لوازم جانبی گران قیمتی نیست. با این حال، قیمت آن به اندازه، مدل و مارک آن بستگی دارد. ممکن است قیمت برای مدل های با کیفیت بالاتر، افزایش یابد. آنچه که مهم است، توجه به این نکته می باشد که آفتابگیر با هر جنس و کیفیتی- حتی جنس و کیفیت برتر- زمانی که از تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو خریداری شود، مقرون به صرفه خواهد بود.

انواع مختلف آفتاب گیر از تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو

سازندگان تجهیزات و قطعات خودرو با اهمیت دادن به میزان رضایت رانندگان و ایجاد شرایط مطلوب تر برای آنها، چندین نسخه از آفتابگیر را ارائه می دهند. در مجموع شش دسته محافظ در برابر آفتاب برای شیشه جلو، عقب و شیشه های کناری خودرو وجود دارد.

آفتابگیر خود چسب

بدون الکتریسیته ساکن، آفتابگیر خود چسب نمی تواند به شیشه خودرو بچسبد. این لوازم جانبی خودرو به راحتی از روی شکل و جنس آنها تشخیص داده می شود. این محصول معمولا ظاهر یک رول یا پلاستیک با لبه های نسبتاً سفت به خود می گیرد. برای زیبایی بیشتر، اینها با پارچه پوشانده شده اند.

آفتاب گیر پارکینگ:

این نوع از تمام سطح شیشه جلو در برابر نور خورشید و همچنین اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند. اگر چه این محصول قابلیت باز و بسته شدن دارد و در چندین رنگ موجود می باشد، اما به جهت احتمال شکنندگی آن،  اغلب یک مشکل به حساب می آیند.

آفتابگیر غلتکی:

شباهت خاصی به پرده ها دارد، با این تفاوت که به لطف مکنده به شیشه می چسبد. برای استفاده از آن، کافی است آن را پایین بکشید، سپس با یک قلاب بی حرکت کنید. آفتابگیر های غلتکی، از طراحی های جدید و مدرن تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو محسوب می شوند.

آفتابگیر ساکشن کاپ:

در دسترس ترین و محبوب ترین در بین رانندگان، آفتابگیر های ساکشن کاپ عرضه شده توسط تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو است. همانطور که از نام آن پیداست، کاربر باید از ساکشن کاپ برای اتصال آن به شیشه جلو استفاده کند. این اکسسوری طیف وسیعی از رنگ ها را به سلیقه هر فردی ارائه می دهد. از سوی دیگر، دوام بالای آن، امتیازی است که به این محصول اختصاص می یابد و آن را از دیگر کالاهای موجود متمایز می سازد.

آفتاب گیر کامل:

آفتاب گیر کامل برای شیشه های عقب ماشین به کار می رود. این نوع آفتابگیر های تولید شده توسط تولید کننده عمده آفتاب گیر خودرو، از دو طرف به شیشه های ماشین می نشیند. سهولت نصب آن یک مزیت بزرگ است. اگرچه آفتاب گیر ماشین، برای شیشه عقب بسیار مفید است اما برای محافظت از جلو پنجره کارایی کمتری دارد.

نتیجه گیری

اکنون همه چیز را در مورد مفید بودن آفتابگیر شیشه و مزایای خرید این محصول از  تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو می دانید! مدل هایی برای شیشه جلو و عقب وجود دارد که به شما امکان می دهد گرمای کابین خود را محدود کرده و در نتیجه استفاده از تهویه هوا را با فاصله زمانی طولانی تری استفاده نمایید. بنابراین معلوم می شود که یک وسیله جانبی بسیار مفید هنگام پارک در تابستان است. چنانچه این محصول پر کاربرد را از تولید کننده عمده آفتابگیر خودرو، خریداری نمایید، هزینه پرداختی شما به حداقل خواهد رسید.

 

02-5-1000x700_c

آفتابگیر تبلیغاتی و مزایای استفاده از آن

در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از جدیدترین تکنیک های تبلیغاتی -آفتابگیر تبلیغاتی و مزایای آن- آشنا سازیم. این تکنیک علاوه بر تبلیغ برند شما، به جهت کاربردی بودن آن، مورد استقبال فراوانی قرار گرفته و روز به روز بر تعداد افرادی که به واسطه استفاده از آن، با شما و خدماتی که ارائه می دهید، آشنا می شوند، افزوده می گردد.آفتابگیر در هر حالتی قابل استفاده و بیشترین کارایی را دارد

آفتابگیر خودرو چیست؟

هر سال با نزدیک شدن به تابستان، همه ما به دنبال یافتن راه هایی برای خنک تر نگه داشتن فضای داخلی خودرو های خود هستیم. از جستجوی مأیوسانه برای یافتن یک مکان پارکینگ سایه دار، گرفته تا رنگ کردن شیشه های خودرو و حتی خرید فن های خورشیدی. این لیست همچنان ادامه دارد و ما می توانیم در تلاش برای کاهش دمای داخل وسیله نقلیه خود، راهکار های مختلفی را به کار ببریم. اما امروزه با افزایش محصولاتی که مستقیما به منظور کمک به کاهش گرمای داخل ماشین ساخته می شوند، می توانید به نتایج مطلوب تری دست یابیم.

آفتابگیر تبلیغاتی

شرکت هایی که به دنبال معرف و تبلیغ برند خود هستند، روش های مختلفی را برای شناساندن خود به آحاد مردم جامعه به کار می برند. در این بین آفتابگیر تبلیغاتی بسیار خوب و نتیجه بخش عمل می کند زیرا بیشتر مردم به منظور فرار از گرمای داخل ماشین، ناگزیر به خرید آفتابگیر خودرو هستند. در نتیجه برند سازی با استفاده از این محصولات بسیار موفقیت آمیز است. آفتاب گیر تبلیغاتی در معرض دید مستقیم راننده و سایر سرنشینان قرار دارد و با گوشه چشمی نیز قابل روئیت هستند. از این رو می توانند برند شما را در سطحی گسترده معرفی نمایند.

برای مشاهده محصولات ” آفتابگیر تبلیغاتی “ اینجا کلیک کنید.

آفتابگیر تبلیغاتی ارزان

افتابگیر های خودرو از سیستم بسیار ساده ای ساخته می شوند، ضمن اینکه مواد اولیه آنها نیز معمولا پارچه و پلاستیک است. به همین جهت چندان قیمتی ندارد. وقتی صاحبان برند و شرکت ها می خواهد از ابزار های تبلیغاتی استفاده کنند، به طور حتم می بایست سرمایه گذاری کلان داشته باشند. این در حالی است که آفتابگیر تبلیغاتی بسیار ارزان بوده و هزینه های اولیه جهت تبلیغات و معرفی را تا حد زیادی کاهش می دهند. پیشنهاد می کنیم با استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی خودرو، هزینه های تبلیغات خود را کاهش داده و در عوض خدمات خود را در طیف گسترده ای بشناسانید.

آفتابگیر تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

یکی از محبوب ترین روش ها برای کاهش دمای داخل خودرو، آفتابگیر ماشین است. این محصولات سال‌هاست که وجود داشته ‌اند و در سبک‌ ها و پیکربندی‌ های مختلفی عرضه می‌ شوند. نکته قابل توجه این است این وسیله کاربردی عمدتا با دو هدف اصلی تولید می شوند.

کاهش دمای داخلی ماشین

آفتابگیر تبلیغاتی مانند سایر نمونه های مشابه، نقش مهمی در فیلتر گرما و پایین آوردن دمای داخل ماشین بر عهده دارند. به عبارت دیگر تمامی آفتابگیر های اتومبیل با یک هدف مشخص تولید می شوند. آنها در کاهش دمای کلی داخل وسیله نقلیه شما نقش دارند. تابش مستقیم نور خورشید موجب می شود بدنه خودرو و اجرای داخلی آن به شدت داغ شوند و گرما تولید کند. از آنجایی که گرمای ایجاد شده راهی به سمت بیرون ندارد، در داخل ماشین جمع شده و حالت داغی وحشتناکی را ایجاد می کنند. وقتی سرنشینان وارد خودرو می شوند، با شرایط سختی رو به رو خواهند شد. این در حالی است که آفتابگیر تبلیغاتی میزان گرما را به حداقل می رساند و می توانند بسیار کمک کننده باشد.

تبلیغات گسترده

همانطور که در ابتدای این مقاله بیان کردیم، آفتابگیر تبلیغاتی، یک ابزار راحت و آسان برای معرفی شرکت ها و خدمات ارائه شه توسط آنهاست. افراد زیادی هر روزه به منظور رفتن به محل کار یا مسافرت ناگزیر به استفاده از وسایل نقلیه عمومی و شخصی هستند. به همین جهت خواسته یا ناخواسته با این ابزار تبلیغاتی مواجه می شوند و به دلیل حس کنجکاوی ترغیب می شوند، محتوای حک شده بر روی آفتابگیر تبلیغاتی را بخوانند. بنابراین آفتابگیر تبلیغاتی تاثیر مهمی در معرفی برند شرکت ها بر عهده دارند.

آفتابگیر تبلیغاتی

انواع آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر های تبلیغاتی به دو صورت کلی تولید می شوند:

 • آفتابگیر تبلیغاتی انعکاسی
 • آفتابگیر تبلیغاتی بازتابنده
 • نکته: مدل‌ های انعکاسی سنتی با انعکاس پرتو های خورشیدی و اشعه ‌های مضر UV کار می‌ کنند در حالی که آفتابگیر تبلیغاتی غیر بازتابنده آن‌ها را جذب می ‌کند. برخی از آزمایشات کاهش دمای داخلی را تا30  درجه یا بیشتر نشان داده اند.
 • روش نصب آفتابگیر تبلیغاتی چگونه است؟

 • قبل از اینکه به فروشگاه بروید و آفتابگیر وسیله نقلیه خود را بخرید، بهتر است ابتدا بدانید که چگونه آن را نصب کنید.هنگام استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی انعکاسی، همیشه آن را طوری نصب کنید که قسمت بازتابنده آن رو به بیرون و سمت مشکی آن رو به داخل خودرو باشد. طرف فویل بازتابنده آن چیزی است که نور خورشید را قبل از اینکه به وسیله نقلیه شما داخل شود و به ایجاد گرما منتهی گردد، به بیرون از شیشه جلو بازتاب می کند. با این حال، برخی از مدل ‌ها از این ماده بازتابنده درخشان ساخته نشده ‌اند و در عوض با جذب نور خورشید پس از عبور از شیشه جلو، کار می‌ کنند. با این حال، اینها نیز با سمت مشکی رو به داخل خودرو نصب می گردند.نکته: صرف نظر از اینکه چه نوع آفتابگیر خریداری می کنید، همیشه آن را طوری نصب کنید که سمت مشکی آن رو به داخل باشد، مگر اینکه دستورالعملی وجود داشته باشد که خلاف آن را بیان کند.
 • آفتابگیر تبلیغاتی خودرو از چه چیزی ساخته شده است؟

 • جنس سایبان های آفتابگیر تا حد زیادی به نوع آفتابگیر آن بستگی دارد. اکثر آفتابگیر های اتومبیل از نوعی یا ترکیبی از مواد مختلف از جمله فوم، پلی استر، مش و فویل آلومینیوم ساخته می شوند. این ترکیب از مواد برای جلوگیری از ورود اشعه های مضر UV به وسیله نقلیه شما و کاهش گرمای کلی که در غیر این صورت معمولاً در خودروی شما ایجاد می شود، کار می کند.
 • مزایای استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی

 • خنک شدن فضای داخل ماشین

 • اگر تا به حال در یک روز تابستانی پا در ماشین گرمی گذاشته اید، می دانید که چقدر می تواند ناراحت کننده باشد. ناگفته نماند که بعد از آن چقدر طول می کشد تا وسیله نقلیه شما خنک شود. آفتابگیر ها به طور موثر دمای کلی داخل خودروی شما را کاهش می دهند. این در مقابل، مدت زمان لازم برای خنک کردن وسیله نقلیه شما را از طریق تهویه مطبوع کاهش می دهد.
 • محافظت در برابر اشعه های مضر UV

 • آفتابگیر تبلیغاتی همچنین به محافظت از داخل خودرو در برابر اشعه های مضر UV کمک می کنند. نگه داشتن آفتابگیر در شیشه جلو می تواند به جلوگیری از شکافتن یا ترک خوردن داشبورد شما کمک کند و همچنین صندلی های چرمی شما را حفظ کند. از آنجایی که داشبورد ها در تابستان به دمای نزدیک به 200 درجه می ‌رسند و صندلی‌ های چرمی خشک می‌ شوند و رنگ خود را از دست می‌ دهند، نگه ‌داشتن آفتاب‌گیر در جای خود تا حد زیادی باعث می‌ شود که فضای داخلی وسیله نقلیه شما به شکل عالی حفظ شود.
 • جلوگیری از خراب شدن وسایل الکترونیکی

 • مزیت دیگری که در مورد نصب آفتابگیر تبلیغاتی وجود دارد این است از خراب شدن وسایل الکترونیکی داخل ماشین جلوگیری می کند. باید در نظر داشته باشید که اگر وسایل الکترونیکی در ماشین خود ذخیره کنید، گرمای بیش از حد می تواند منجر به آسیب شود. همه ما پیامی را در تلفن هوشمند خود دیده‌ایم که بیان می‌کند بیش از حد گرم شده است. با کاهش دما توسط خرید و نصب آفتابگیر تبلیغاتی بر روی شیشه های خودروی خود می توان از این امر جلوگیری کرد.
 • از دیگر کاربردهای آفتابگیر ماشین:

 • میشود گفت کاربرد فراوان این وسیله زیاد است اگر در روز گرم تابستان به شدت گرمتان شد میشود از آفتابگیر نوعی بادبزن استفاده کرد.از دیگر کاربرد این وسیله در موقع باران است که با استفاده از پارچه ضد آب مانند چتر عمل میکند و شما میتوانید از آن به عنوان چتر استفاده کنید.
 • آفتابگیر تبلیغاتی خودرو چقدر موثر است؟

 • آفتابگیر های اتومبیل صرف نظر از اینکه از دسته آفتابگیر تبلیغاتی باشند یا آفتابگیر معمولی، می توانند به کاهش دمای کلی وسیله نقلیه شما تا 30 درجه فارنهایت کمک کنند. بسته به دمای بیرون، یا گرما را جذب می کنند یا انعکاس می کنند. این بسته به نوع آفتابگیر خودرو شما و نحوه قرار گرفتن آن در شیشه جلوی  ماشین متفاوت است.هر چه سایبان آفتاب گیر بهتر جا بیفتد- بدون هیچ گونه قسمت خالی از سرپوش-  نقش بیشتری در جلوگیری از وارد شدن گرما به داخل وسیله نقلیه، ایفا می کند و در کاهش گرمای داخل خودرو موثر تر خواهد بود. به همین دلیل است که داشتن یک آفتابگیر مناسب بسیار مهم است. اکثر آفتابگیر های تبلیغاتی موجود به صورت آنلاین در اندازه های مختلف برای پوشش کامل شیشه های خودرو وجود دارند.
 • خلاصه ای سریع از فواید آفتابگیر تبلیغاتی:

 • دمای کلی داخلی وسیله نقلیه را کاهش می دهد.
 • مدت زمان مورد نیاز برای خنک کردن وسیله نقلیه شما از طریق تهویه مطبوع را کاهش خواهد داد.
 • از داشبورد در برابر شکافتن یا ترک خوردن محافظت می کند.
 • به حفظ صندلی های چرمی کمک می کند.
 • به محافظت از وسایل الکترونیکی در برابر آسیب ناشی از گرمای بیش از حد کمک می کند.
 • موجب تبلیغات گسترده می شود.
 • ارزان قیمت هستند.
 • بسیار کابردی هستند.

نتیجه گیری

امروزه انواع متعددی از ابزار های تبلیغاتی برای معرفی و تبلیغ صاحبان برند وجود دارند. استفاده از آنها می تواند موجب پرداخت هزینه های سنگین شود، در عین حال که نتیجه مطلوب را نیز به دست نمی آورند. آفتابگیر تبلیغاتی خودرو ضمن معرفی صاحبین برند به طیف گسترده ای از آحاد جامعه، بسیار ارزان هستند. پیشنهاد می کنیم این ابزار قدرتمند تبلیغاتی را امتحان کنید.

خرید آفتابگیر خودرو در تهران

چه صبح زود وارد جاده شوید و چه زمانی که خورشید شروع به غروب می کند، دید می تواند یک چالش مهم و اساسی باشد. در این میان فیلتر نور با استفاده از آفتابگیر می تواند راهکار بسیار مفید و کاربردی باشد. آفتابگیر خودرو تهران موضوعی است که می خواهیم در این پست به بحث و بررسی آن بپردازیم.

اهمیت آفتاب گیر ها برای ماشین

مهم نیست که پرتو های تور خورشید در کدام جهت می ‌تابند، به هر حال، اشعه نور خورشید می ‌تواند چشم شما را  اذیت کند یا در هنگام تقلا برای دیدن جاده ‌ای که در جلو یا کنار خود دارید، امکان دید کمتری را به وجود آورد. از آنجایی که حتی اگر رانندگی نمی ‌کنید، نور شدید خورشید و تابش خیره‌ کننده آن میتواند موجب آسیب رساندن به چشم شما یا مسافران شود؛ توصیه می کنیم از  آفتابگیر خودرو تهران که قابلیت استفاده برای انواع ماشین ها را دارند، استفاده نمایید.

آفتابگیر خودرو تهران

آفتاب گیر همانطور که از نامش پیداست برای جلوگیری از میزان تابش نور به قسمت های مختلف بدنه خودرو نصب می شود. این محصولات کاربردی غالبا به پنجره‌ های جلو، عقب و کناری ماشین شما متصل می ‌شوند تا پوشش و دید بهتری ارائه دهند. با آفتابگیر خودرو تهران، می ‌توانید جلوی نور خورشید را در موقعیت ‌های بیشتری بگیرید، سایه بیشتری داشته باشید، و بهتر با تابش خیره کننده  و البته کور کننده نور خورشید کنار بیایید. بسیاری از سبک های مختلف آفتابگیر ها در بازار موجود هستند که دارای تنوع رنگ و کیفیت می باشند. اینکه کدام یک از آنها بهترین هستند، بیشتر به میزان بودجه ای که صاحبان خودرو در نظر می گیرند، مربوط می شود.

مزایای خرید آفتاب گیر خودرو تهران

با گرم شدن ماه های تابستان، احتمالاً به دنبال راه هایی برای غلبه بر گرما هستید. اگر ماشین شما تهویه مطبوع خوبی داشته باشد، گرمای خفه کننده پارک کردن در زیر نور خورشید تنها پس از چند دقیقه از بین می رود، اما در این میان می بایست لحظات طاقت فرسایی را تحمل کنید. اینجا دقیقا مان نقطه ای است که خرید و نصب  آفتابگیر خودرو تهران  می تواند تفاوتی قابل توجهی را در میزان دفع تابش نور و کاهش گرمای ناشی از آن اجرا کند. اگر چه راه های دیگری نیز برای کاهش گرم شدن فضای داخلی خودرو به هنگام فصل گرما وجود دارد اما یک آفتابگیر به ویژه آفتابگیر خودرو تهران می تواند معجزه کند و تاثیر قابل توجه در کاهش گرمای داخل ماشین داشته باشد. خرید و نصب آفتابگیر خودرو تهران در مقایسه با سایر راه های دیگر برای پایین نگه داشتن دمای خودرو در تابستان، مقرون به صرفه تر و البته تاثیر گذار تر است.

موارد ساخت آفتابگیر ماشین چگونه است؟

مواد اولیه در ساخت و تولید آفتابگیر خودرو از پلاستیک است.بنده اصلی سایبان پارچه پشت نقره ای است که دو جنس مختلف اسپاند و نانو شمعی در تولید این آفتابگیر به کار میرود.

مزایای استفاده از آفتابگیر در ماشین شما / کاهش دمای داخلی

 

مسدود کردن و انعکاس نور خورشید به کاهش تجمع گرما در داخل ماشین شما کمک می کند. این کار باعث می شود که در اولین ورود به وسیله نقلیه نفس کشیدن راحت تر شود. مسدود کردن نور مستقیم خورشید  با استفاده از آفتاب گیر خودرو تهران همچنین از سوختن راننده در هنگام لمس کمربند ایمنی، فرمان و تعویض دنده بخاطر داغ شدن بیش از اندازه جلوگیری می کند.

مزایای استفاده از آفتابگیر خودرو تهران در ماشین شما/ محافظت از وسایل

الکترونیکی

استریو و سی دی خودرو ممکن است در اثر نور مستقیم خورشید و گرمای بیش از حد آسیب ببینند. صفحه نمایش های لمسی در خودروهای جدیدتر به ویژه در خودروهایی که ماه ها متوالی در خارج از خانه زیر آفتاب پارک می شوند آسیب پذیر هستند. یک سایه بان خورشیدی نور مستقیم خورشید را مسدود می کند و به افزایش عمر وسایل الکترونیکی خودرو کمک می کند. با خرید و نصب آفتابگیر خودرو تهران متوجه خواهید شد که چقدر کیفیت لوازم الکترونیکی خودروی شما نسبت به قبل ارتقا یافته است و دیگر لازم نیست هزینه های زیادی را صرف تعویض یا تعمیر این قطعات نمایید.

مزایای استفاده از آفتابگیر خودرو تهران در ماشین شما/ محافظت از داخل ماشین

نور خورشید همچنین می تواند آسیب زیادی به داخل خودرو شما وارد کند. داشبورد ها و صندلی ‌ها ممکن است محو شوند زیرا نور خورشید رنگ را از آن‌ها خارج می‌ کند و به مرور زمان موجب کم رنگ شدن آنها خواهد شد. آنها حتی می توانند در اثر دمای شدید ترک بخورند و پاره شوند. یک سرمایه گذاری کوچک در یک سایه بان آفتاب گیر می تواند کمک کند که فضای داخلی خودروی شما برای سال های آینده مانند جدید باقی بماند. پیشنهاد می کنیم خرید و نصب آفتابگیر خودرو تهران را در اولویت کار خود برای مبارزه با گرمای طاقت فرسای گرما قرار دهید.

مزایای استفاده از آفتابگیر خود رو تهران در ماشین شما/ خنک شدن دمای داخلی ماشین

هیچ شکی در آن نیست وقتی خورشید مستقیماً از طریق پنجره ها به خانه شما می تابد، فضا سریعتر گرم می شود. از آنجایی که اتومبیل ها نیز پنجره های زیادی دارند، منطقی است که نور خورشید که به داخل می تابد، فضای داخلی را گرم کند. نصب آفتابگیر خودرو می تواند در این زمینه بسیار کارساز باشد و شرایطی را ایجاد نماید که دما تا حد زیادی در داخل ماشین کاهش پیدا کند. بدین ترتیب با ورود اولیه به داخل خودرو و قبل از را اندازی کولر ماشین، گرمای شدیدی را تجربه نخواهید کرد.

 

برای خواندن مقاله ” اهمیت و مزایای آفتابگیر خودرو ” کلیک کنید.

آفتابگیر خودرو تهران، دو منظوره است

اغلب آفتاب گیر ها، دو منظوره هستند: به این معنی که در روزهای گرم، به خنک نگه داشتن فضای داخلی خودروی پارک شده در خارج از منزل کمک می کنند به طوری که هنگام بازگشت به داخل خودرو با گرمای بیش از حد رو به رو نشوید و   همچنین محافظت در برابر اثرات مخرب پرتو های فرابنفش (UV). همه ما لنت های پلاستیکی بد رنگ، ترک خورده و خشک شده را دیده ایم. UV مواد داخلی خودرو از جمله چرم، وینیل و سایر پلاستیک ها، پارچه ها و سایر روکش ها را ترک خورده و بد رنگ می کند. علاوه بر این جنبه زیبایی شناختی، همچنین باعث تبخیر مواد و آزاد شدن ترکیبات آلی فرار (VOCs) می شود. پدیده ‌ای که به نام «بوی داغی ماشین » شناخته می ‌شود و در واقع نشان ‌دهنده خروج گازهای VOC از چسب ‌ها و درزگیر ها است. آفتابگیر خودرو تهران محصولی با تکنولوژی پایین است که با هر دوی این پدیده ها مبارزه می کند.

قیمت آفتابگیر

همانطور که کمی قبل گفتیم، آفتابگیر ها، محصولاتی با تکنولوژی پایین هستند. به همین جهت چندان قیمتی ندارند و به راحتی خریداری می شوند. در حقیقت آنها  یک مستطیل ساده از پارچه، یا ترکیبی از پارچه و پلاستیک هستند که معمولا ارزان قیمت بوده اما در عین حال، کاربردی بی نظیر دارند. آنها  به گونه ای باز می شود که روی شیشه جلو، شیشه عقب و شیشه های کناری ماشین قرار بگیرد و اشعه های خورشید را مسدود کند.

آفتابگیر خودرو تهران چگونه کار می کند؟

هنگامی که نور خورشید به وسیله نقلیه شما راه پیدا می کند، چیزی که منعکس نمی شود در داخل خودرو جذب می شود. قسمت عمده گرما توسط داشبورد و صندلی ها جذب خواهد شد. این باعث می شود وسیله نقلیه شما به سرعت گرم شود، زیرا هنگامی که نور جذب می شود و به گرما تبدیل می شود، راهی برای فرار وجود ندارد. آفتابگیر خودرو تهران با بازتاب یا جذب بیشتر این نور قبل از اینکه فرصتی برای رسیدن به داخل وسیله نقلیه شما داشته باشد، کار می کند.
خرید آفتابگیر خودرو در تهران
خرید آفتابگیر خودرو در تهران همراه با چاپ

انواع آفتابگیر خودرو موجود در بازار

دقت داشته باشید که نوع آفتابگیر خودرو شما تعیین می کند که آیا نور منعکس می شود یا جذب می شود زیرا انواع متعددی از آفتاب گیر ها وجود دارند که با ویژگی های منحصر به فرد تولید می شوند. این در حالی است که هر کدام از آنها از جنس خاصی هستند. برخی قدرت جذب نور خورشید را دارند و برخی دیگر از قدرت انعکاس نور برخوردار هستند.

 

1. آفتابگیر های انعکاسی

همانطور که از نام آن پیداست، نور خورشید را در لحظه ورود از شیشه جلو به خارج از خودرو منعکس می کنند.
2. آفتابگیر های غیر بازتابنده
این نوع آفتاب گیر ها با جذب نور خورشید پس از عبور از شیشه جلو کار می کنند. هر دو آفتابگیر دمای داخلی وسیله نقلیه شما را تا حد زیادی کاهش می دهند، اما اکثر آنها موافق هستند که مدل های انعکاسی بهتر کار می کنند.

نتیجه گیری

در حالی که خودرویی که در یک روز گرم تابستان در بیرون پارک شده است، به ناچار فضای داخلی گرمی خواهد داشت، استفاده از آفتابگیر خودرو تهران تفاوت بزرگی ایجاد می کند. برای اینکه کاملا متوجه تفاوت طراحی و کیفیت آفتابگیر خودرو تهران شوید، کافی است یک دماسنج را در دو که در کنار هم در یک پارکینگ نشسته ‌اند، قرار دهید. یک آفتاب گیر خود رو تهران  روی شیشه جلوی یک خودرو قرار دهید، اما روی دیگری نه. مطمئن شوید که دماسنج ها دور از نور مستقیم خورشید قرار گرفته اند تا نتایج دقیق تری داشته باشند. ماشین ها را یک ساعت رها کنید و برای بررسی دماسنج ها برگردید. به احتمال زیاد متوجه خواهید شد که دمای خودرو با آفتاب گیر به میزان قابل توجهی کمتر از دمای بدون آفتابگیر است.
خرید آفتابگیر ماشین

نکات طلایی خرید آفتابگیر ماشین

نکات طلایی خرید آفتابگیر ماشین در کنار دیگر لوازم جانبی و تزئیناتی خودرو از اهمیت زیادی برخودار است. چرا که این وسیله نقش مهمی در مقابله با تابش نور خورشید به داخل اتومبیل داشته، و علاوه بر محافظت از خودرو، سبب آسایش سرنشنان نیز می شود. امروزه استفاده از آفتابگیر خودرو به دلیل مزیت هایی که دارد، بسیار بیشتر از سایر لوازم تزئیناتی مانند سرنده، روکش فرمان، جاسوئیچی و… طرفدار پیدا کرده است. به همین علت و با توجه به تنوع این محصول قصد داریم تا با معرفی مشخصات آن، شما را در خرید بهترین و با کیفیت ترین آن راهنمایی کنیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مشخصات انواع آفتاب گیر خودرو

عموما آفتابگیرها از جنس پلاستیک و یا پلی استر تولید می شوند. تا علاوه بر جلوگیری از تابش مستقیم نور، به راحتی جمع شده تا بتوان آن را جابجا کرد. همچنین تنوع رنگ و طرح در این محصول بسیار بالا بوده تا افراد متناسب با نیاز و سلیقه خود مدل مد نظر خود را انتخاب کنند.

این محصول در مدل های مختلفی همچون کشی، دارای گیره، رولی و… تولید می شوند. ضمن اینکه بعضی از آفتابگیرهای خودرو دارای کیسه هایی هستند که می توان آن ها را در داخل همان کیسه های مخصوص قرار داد. ابعاد تولید شده برای این محصول به گونه ای است که می توان از آن برای استفاده از چند خودرو استفاده کرد. تا با این شیوه افراد برای خرید آفتابگیر ماشین کار دشواری نداشته باشند.

نکات طلایی خرید آفتابگیر ماشین
نکات طلایی خرید آفتابگیر ماشین

برای مطالعه مطلب ” اهمیت و مزایای آفتابگیر خودرو” کلیک کنید

نکات مهم خرید آفتابگیر خودرو

همان طور که اشاره کردیم، محافظت و نگهداری درست از خودرو، علاوه بر تاثیر مثبت در راندمان آن، در افزایش طول عمر و زیبایی آن نیز نفش مهمی دارد. به همین جهت خرید یک آفتابگیر خودرو که متناسب با نیازتان باشد می تواند بسیار مهم و ضروری باشد. به همین خاطر در ادامه مهم ترین نکاتی که در این امر تاثیر گذار هستند و بهتر است در هنگام خرید به آن توجه نمایید را شرح می دهیم.

تعیین مدل

اولین کار جهت خرید آفتابگیر ماشین تعیین مدل آن است. اینکه شما دقیقا برای کدام قسمت از خودروی خود نیاز به این محوصل دارید. ضمن اینکه آفتابگیرهای شیشه جلو و عقب ماشین نیز با یکدیگر تفاوت دارند. و نمی توان از یک آفتابگیر برای هر دو قسمت استفاده کرد. ضمن اینکه طرح و نحوه جمع شدگی نیز در گیر مواردی است که باید در نظر داشته باشید.

همخوانی با خودرو

در مجموع همان طور که گفتیم، می توان از یک سری از سایبان ها برای خودروهای مختلف استفاده کرد. اما نمی توان برای هر نوع ماشینی از یک مدل آفتابگیر استفاده کرد. به همین دلیل زمان خرید آفتابگیر خودرو با فروشنده مشورت نمایید. تا مدلی متناسب با خودرو خود تهیه نمایید.

طرح و کاور مخصوص

بهتر است آفتابگیری را خریداری نمایید که خود دارای یک کاور مخصوص باشد. چرا که وجود کاور علاوه بر جمع کردن راحت تر آن، از کثیف شدن جلوگیری کرده و طول عمر سایبان شما را نیز افزایش می دهد. همچنین طرح آن نیز می تواند مطابق با نوع خودرو و سلیقه شما انتخاب شود.

نصب و استفاده راحت

نصب کردن آفتابگیرها خیلی کار سخت یا پیچیده ای نیست. اما بهتر است مدلی را انتخاب کنید که علاوه بر نصب راحت، به خوبی بر روی شیشه شما قرار بگیرد. بر همین اساس در برخی از مدل ها می توان سایبان را بر روی شیشه چسباند. همچنین در مدل های دیگر نیز می توان به وسیله فنرهایی که دارند، آن ها را بر روی شیشه قرار دهید.

خرید آفتابگیر ماشین ارزان و با کیفیت

همان طور که اشاره کردیم تنوع این محصول بسیار زیاد بوده و با توجه به اهمیت آن، بهتر است با کیفیت ترین آن را انتخاب نمایید. به همین دلیل مجموعه …. با ارائه بهترین و با کیفیت ترین آفتابگیر خودرو، در کنار قیمتی مناسب می تواند انتخابی هوشمندانه و مناسبی باشد. شما می توانید برای خرید آفتابگیر ماشین همین حالا با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. منتظر صدای گرم شم هستیم.

IMG_20220414_185756_439

خرید آفتابگیر خودرو – معرفی 7 مدل آفتابگیر خودرو

اگر به دنبال خرید آفتابگیر خودرو با کیفیت عالی و قیمت ارزان هستید، پیشنهاد میکنم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در روز های گرم یکی از کاربردی ترین ابزار های یدکی که هم از قطعات داخلی ماشین و هم از سرنشینان محافظت می کند ، آفتابگیر خودرو است. حتما براتون پیش اومده که زیر نور خورشید ، ماشین خود را پارک کردید و تا چند ساعت هم کارتون طول کشیده. خب اینجوری که نور خورشید در دراز مدت آسیب جدی به ماشین شما وارد می کند ; بنابراین خرید آفتابگیر خودرو برای هر راننده ای ضروری است. اگر که قصد خرید دارید ، ما در این متن به معرفی و خرید 7 مدل آفتابگیر خودرو ارزان و البته با کیفیت می پردازیم:

آفتابگیر خودرو

آفتابگیر خودرو ، سپری محافظتی است که برای جلوگیری از ورود نور به داخل ماشین مورد استفاده قرار می گیرد و نقش مهمی در کاهش دمای اتاق دارد. آفتابگیر های خودرو روی شیشه جلو ، شیشه عقب و پنجره های جانبی نصب می شوند و از عبور اشعه های خطرناک خورشیدی به داخل ماشین ( داشبورد ، فرمان و…) جلوگیری می کنند. اما تنها ویژگی آفتابگیرها این نیست و در واقع شما با خرید آفتابگیر خودرو ، کسب و کار خودتونو تبلیغ می کنید اما چطوری؟

شما خیلی راحت می توانید برند یا لوگوی خود را روی پارچه آفتابگیر چاپ کنید و زمانی که از آن استفاده می کنید ، تبلیغات گسترده انجام دهید. آفتابگیر خودرو مثل یک بیلبورد تبلیغاتی عمل می کند و در هر زمان و در هر کجایی که ماشین خود را پارک کنید ، هم از خودروی خود محافظت می کنید و هم برند و لوگوی خود را در معرض دید افراد قرار می دهید دیگ چی از این بهتر.

خرید 7 مدل آفتابگیر خودرو

به دنبال خرید آفتابگیر خودرو هستید؟ آفتابگیری که ارزان و باکیفیت باشد؟

تبریک میگم; شما بزرگترین تولیدکننده انواع آفتابگیر را برای خرید انتخاب کرده اید. اینکه اهمیت آفتابگیر خودرو چیست و چه نکاتی را باید در انتخاب آن رعایت کنیم را در مقاله ای جداگانه به صورت کامل توضیح دادیم و برای مطالعه اینجا کلیک کنید. در ادامه به معرفی 7 آفتابگیر خودرو می پردازیم که استفاده از آنها بسیار رایج است.1. آفتابگیر شیشه جلو ماشین مدل عینکی

خرید آفتابگیر شیشه جلو از محبوبیت زیادی در بین راننده ها برخوردار است. پرده آفتابگیر شیشه جلو از اتاق ماشینتون در برابر نور خورشید محافظت می کند و قسمت های داشبورد ، فرمان و… در مقابل نور به خصوص فصل تابستان در امان می مانند. آفتابگیر شیشه جلو خودرو شکلی شبیه به عینک دارد و یه کاور نگهدارنده در اطراف آن قرار گرفته است. شما با خرید آفتابگیر شیشه جلوی خودرو نه تنها گام بلندی در سلامت ماشین خود برداشته اید ، بلکه می توانید با چاپ برند کارتون ، تبلغات انجام دهید و هرکس چشمش به آفتابگیر افتاد ، کار شما در ذهنش می ماند.

مزایا :

 • به سادگی تا می شود و فضای کمی اشغال می کند.
 • جنس آن از کیفیت خوبی برخوردار است.
 • در دور تا دور آفتابگیر شیشه جلو مدل عینکی ، یه کاور نگهدارنده وجود دارد.
 • آفتابگیر در داخل کاور جا میگیرد و همین امر باعث حفظ ماندگاری آفتابگیر ماشین میشود.

ابعاد : 100 * 68

وزن : 150 گرم


مشاهده محصول

آفتابگیر شیشه جلو خودرو

2. آفتابگیر شیشه عقب خودرو

آفتابگیر شیشه عقب خودرو ، مدل بعدی آفتابگیرهاست که جنس پارچه آن شمعی است و نور خورشید را تا 90 درصد جذب می کند. توری آفتابگیر به گونه ای طراحی شده که فقط مانع از عبور نور می شود و اختلالی در دید راننده به وجود نمی آورد. آفتابگیر شیشه عقب ، محصولی منحصر به فرد است که از ورود اشعه UV به فضای داخلی ماشین جلوگیری می کند و سهم بزرگی در خنک نگه داشتن ماشین مخصوصا در روز های گرم دارد.

حتما براتون پیش اومده که نور مستقیم به داخل ماشین تابیده شده و سرنشینان رو کلافه کرده. خیلی راحت با خرید آفتابگیر خودرو ، خیال خود و عزیزانتان را راحت کنید و لذت ببرید. این نکته هم بگم که فنر های دور تا دور آفتابگیر خودرو ، انعطاف پذیری خوبی دارند و قابل تاشدن هستند; بنابراین نگرانی برای جا دادن این ابزار کاربردی نداشته باشید.همچنین این مدل آفتابگیر عینکی بیشترین کابرد را در بین دیگر سایبان ها دارد.

مزایا:

 • به سادگی تا می شود و فضای کمی اشغال میکند.
 • جلوگیری از عبور نور در شیشه عقب خودرو
 • حفظ سلامت جسمانی سرنشینان

ابعاد: 70* 50 * 1

وزن : 150 گرم


مشاهده محصول

آفتابگیر شیشه عقب خودرو

3. آفتابگیر شیشه خودرو مدل پارادایز

از دیگر مدل هایی که آفتابگیران در خرید آفتابگیر خودرو ارزان در تهران به شما پییشنهاد می کند ، آفتابگیر خودرو مدل پارادایز است. پارچه به کار رفته شده در این محصول یعنی پارچه راق پلی استر از جنس با کیفیتی برخوردار است. آفتابگیر مدل پارادایز حتی در برابر نور شدید هم مقاومت بالایی دارد و برای طولانی مدت می توان از آن استفاده کرد.

 مزایا:

 • کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه
 • مدلی پرطرفدار در بین راننده ها
 • ماندگاری بالا و استفاده از آن در طولانی مدت

ابعاد : 2 * 70 * 140

وزن : 200 گرم


مشاهده محصول

4. آفتابگیر رودری ماشین

بدون شک یکی از مدل های آفتابگیر خودرو که سهم زیادی در راحتی راننده در مقابل نور دارد ، آفتابگیر رودری ماشین است. این نوع آفتابگیر یکی از کاربردی ترین محصول ها هم برای ماشین های ایرانی و هم برای ماشین های خارجی است. آفتابگیر رودری ماشین برای جلوگیری از ورود نور خورشید به داخل کابین بسیار مناسب است و حتی این امکان را به شما می دهد تا با خرید آفتابگیر ، کسب و کار خود را تبلیغ کنید.

مزایا:

 • عدم ایجاد ممانعت در دید راننده
 • خنک نگه داشتن خودرو با جلوگیری از نور

ابعاد : 80 * 30

وزن : 100 گرم


مشاهده محصول

آفتابگیر روی در ماشین

5. آفتابگیر شیشه بغل خودرو

نوری که از پنجره های جانبی خودرو به داخل نفوذ می کند ، برای سرنشینان بسیار آزار دهنده است و تنها راه حل مشکل آن ، خرید آفتابگیر شیشه بغل خودرو است. این محصول کاربردی هم برای ماشین های داخلی مثل پراید ، پژو ، سمند و.. و هم برای ماشین های خارجی استفاده می شود و از ورود نور و آسیب رساندن به سلامت افراد داخل ماشین جلوگیری می کند. در تولید آفتابگیران از بهترین نوع پارچه برای تولید این نوع آفتابگیر استفاده می شود.

مزایا :

 • جلوگیری از برخورد نور به سرنشینان
 • قابلیت تا شدن و اشغال فضای کم

ابعاد : 30 * 80 * 1

وزن : 100 گرم


مشاهده محصول

6. آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو یکی دیگر از محصولات شرکت آفتابگیران به حساب می اید.این شرکت با تولید آفتابگیر خودرو 90 درصد بازار این محصول را به خودش اختصاص داده است.آفتابگیر خودرو با قرار گرفتن قالب شیشه جلوی خودرو از هر گونه ورود نور به داخل خودرو جلوگیری میکند.قبل از خرید آفتابگیر تبلیغاتی خودرو به 4 نکته توجه نماید.اول پارچه آفتابگیر خودرو که هر جهت مهم ترین قسمت آفتابگیر خودرو به حساب میاید.دوم فنر این محصول باید محکم و قابل انعطاف پذیری باشد.سوم به قسمت کاور مه آفتابگیر خودرو در داخل آن قرار میگیرید باید ضخیم و براق باشد.چهارم به چاپ آفتابگیر خودرو که اصلی ترین جای این محصول می باشد که در دید عموم قرار میگیرید.اگر به دنبال محصولی ارزان قیمت و با طول عمر ماندگاری بالا و تبلغ پذیری هستید ما آفتابگیر تبلیغاتی خودرو را به شما معرفی میکنیم.آفتابگیران اولین تولیدکننده آفتابگیر خودرو در ایران.

مزایا:

 • تبلیغات گسترده در هر زمان و مکان
 • چاپ لوگو و برند دلخواه شما

ابعاد : 100 * 68

وزن : 150 گرم


مشاهده محصول

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

7. آفتابگیر خودرو مدل SX

شما با خرید آفتابگیر خودرو مدل SX ، هم از قسمت داشبورد ماشینتون به نحوه احسن محافظت می کنید و هم سلامت جسمی خود و عزیزانتان را تضمین می کنید. مدل آفتابگیر SX به شکل کرکره ای استو جنس پلاستیکی دارد. در مواقعی که نیاز به استفاده دارید ، کافیه که یه قسمت از آن را به شکل ثابت نصب کنید و سمت دیگر آن را باز کنید.

مزایا:

 • دفع کننده اشعه مضر UV
 • جنس پلاستیکی و ضد نور
 • خنک نگه داشتن اتاق خودرو

ابعاد : 42 * 3 * 3

وزن : 150 گرم


مشاهده محصول

نکات مهم هنگام خرید آفتابگیر خودرو

 • نوع آفتابگیر خودرو
 • مناسب برای خودرو
 • طرح آفتابگیر و رنگبندی آن
 • قیمت آفتابگیر
 • جنس آفتابگیر خودرو

از کجا آفتابگیر خریداری کنیم؟

خب تا اینجای متن با آفتابگیر ماشین و ویژگی های آن آشنا شدیم. اگر که هنوز برای ماشینتان آفتابگیر خریداری نکرده اید و نمی دونید باید چیکار کنید ، اصلا نگران نباشید; خرید آفتابگیر ماشین با آفتابگیران مثل آب خوردنه. اول اینکه شما خرید خود را از یک تولیدی بزرگ و با سابقه در این کار انجام می دهید و مسلما قیمت آفتابگیر یک تولیدی از فروشگاه های مشابه ارزان تر است. دوم اینکه آفتابگیران رضایت مشتریان را اولویت اول خود می داند و سعی می کند از بهترین مواد مصرفی برای تولید آفتابگیر استفاده کند. سوم اینکه شرکت تولیدی آفتابگیران ، برند و لوگوی اختصاصی شما را روی آفتابگیر چاپ می کند تا کسب و کارتان به صورت گسترده تبلیغ شود. خرید آفتابگیر خوردرو را با حوصله انجام بدید و اگر سوالی داشتید تو پایان این متن میتونید ارسال کنید.

©1397 - تمامی حقوق برای آفتابگیران محفوظ است. طراحی و بهینه سازی قالب توسط آفتابگیران

X
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید